نمایندگی انحصاری Carrier

اخذ نمایندگی انحصاری کریر توسط هلدینگ گلدن از افتخارات این مجموعه می باشد. کریر یک شرکت تابعه از شرکت فناوری های ایالات متحده (UTC) است، که در لیست 500 برند برتر سال 2011 رتبه 150ام را کسب کرد. از زمانی که بنیانگذار آن ، دکتر کریر در سال 1902 برای اولین بار تهویه مطبوع مدرن را اختراع کرد، Carrier با محصولات خود و راه حل های سیستماتیک عرضه شده به ساختمان های معروف متعدد تبدیل به رهبر جهان در صنعت تهویه مطبوع شده است و تا به حال، شبکه ی توزیعی با پوشش بیش از 170 کشور در سراسر جهان را پوشش می دهد.
در سال 2011، Carrier با درآمدی بیش از 12 میلیارد دلار عنوان برند برتر حوزه صنعت تهویه مطبوع را کسب کرد.

Carrier در چین، 6 کارخانه با بیش از 2500 کارمند دارد. به عنوان یک کارخانه با گرید جهانی، Carrier تعداد زیادی خطوط تولید پیشرفته ،تکنولوژی برتر ساخت چیلرهای تجاری و مسکونی ، کمپرسور هوا و دیگر محصولات مرتبط را دارد. طیف گسترده ای از محصولات قادر به برآورده کردن نیازهای متنوع مشتریان مختلف می باشند.
مرکز R&D جهانی Carrier در شانگهای دارای قابلیت توسعه همزمان چندین پروژه بزرگ، با جوایز بسیاری جهت اختراعات ثبت شده فنی پیشرفته ، از Carrier برای ماندن در رتبه اول رقابت صنعت تهویه مطبوع جهان حمایت می کنند.

سایت  carrier:

                 www.carrierutc.goldenwtg.org

ایمیل مدیر واحد : Building.dep@goldenwtg.org